GKS Dopiewo :: oficjalna strona klubu

TERMINARZ

  • 1
  • Iskra Szydłowo 1-1 GKS Dopiewo 06.08.2016 14:00
  • FOGO Luboń 0-1 GLKS Wysoka 06.08.2016 12:00
  • Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-2 Grom Plewiska 06.08.2016 17:00
  • Kotwica Kórnik 1-0 Huragan Pobiedziska 06.08.2016 17:00
  • Nielba Wągrowiec 3-1 Sparta Oborniki 07.08.2016 15:00
  • Lubuszanin Trzcianka 3-0 Unia Swarzędz 06.08.2016 17:00
  • Zieloni Lubosz 1-0 Lechia Kostrzyn 07.08.2016 14.00
  • Pogoń Łobżenica 0-3 Warta Międzychód 07.08.2016 17.00
  • 2
  • Lechia Kostrzyn 0-1 Unia Swarzędz 13.08.2016 17:00
  • Sparta Oborniki 1-3 Lubuszanin Trzcianka 13.08.2016 11:00
  • Warta Międzychód 1-1 Nielba Wągrowiec 13.08.2016 17:00
  • Huragan Pobiedziska 3-2 Pogoń Łobżenica 13.08.2016 16:00
  • Grom Plewiska 1-0 Kotwica Kórnik 13.08.2016 17:00
  • GLKS Wysoka 2-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 14.08.2016 15:00
  • GKS Dopiewo 4-1 FOGO Luboń 14.08.2016 14:00
  • Zieloni Lubosz 1-3 Iskra Szydłowo 14.08.2016 14:00
  • 3
  • Iskra Szydłowo 6-1 Lechia Kostrzyn 20.08.2016 15:00
  • FOGO Luboń 0-3 Zieloni Lubosz 20.08.2016 12:00
  • Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-0 GKS Dopiewo 20.08.2016 17:00
  • Kotwica Kórnik 2-0 GLKS Wysoka 20.08.2016 17:00
  • Pogoń Łobżenica 2-5 Grom Plewiska 21.08.2016 17:00
  • Nielba Wągrowiec 5-2 Huragan Pobiedziska 20.08.2016 15:00
  • Lubuszanin Trzcianka 3-3 Warta Międzychód 20.08.2016 17:00
  • Sparta Oborniki 1-2 Unia Swarzędz 20.08.2016 17:00
  • 4
  • Lechia Kostrzyn 0-4 Sparta Oborniki 27.08.2016 17:00
  • Warta Międzychód 2-2 Unia Swarzędz 28.08.2016 16:00
  • Huragan Pobiedziska 0-1 Lubuszanin Trzcianka 27.08.2016 16:00
  • Grom Plewiska 2-0 Nielba Wągrowiec 27.08.2016 17:00
  • GLKS Wysoka 1-2 Pogoń Łobżenica 26.08.2016 17:00
  • GKS Dopiewo 2-0 Kotwica Kórnik 28.08.2016 14:00
  • Zieloni Lubosz 0-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 28.08.2016 14:00
  • Iskra Szydłowo 1-1 FOGO Luboń 27.08.2016 15:00
  • 5
  • FOGO Luboń 0-0 Lechia Kostrzyn 03.09.2016 12:00
  • Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-3 Iskra Szydłowo 03.09.2016 16:00
  • Kotwica Kórnik 8-0 Zieloni Lubosz 03.09.2016 17:00
  • Pogoń Łobżenica 3-1 GKS Dopiewo 03.09.2016 16:00
  • Nielba Wągrowiec 4-1 GLKS Wysoka 14.09.2016 17:00
  • Lubuszanin Trzcianka 1-0 Grom Plewiska 03.09.2016 16:00
  • Huragan Pobiedziska 0-1 Unia Swarzędz 04.09.2016 15:00
  • Sparta Oborniki 0-2 Warta Międzychód 03.09.2016 11:00
  • 6
  • Lechia Kostrzyn 0-1 Warta Międzychód 10.09.2016 16:00
  • Huragan Pobiedziska 1-3 Sparta Oborniki 11.09.2016 15:00
  • Grom Plewiska 1-1 Unia Swarzędz 10.09.2016 11:00
  • GKS Dopiewo 1-3 Nielba Wągrowiec 11.09.2016 14:00
  • Zieloni Lubosz 1-1 Pogoń Łobżenica 11.09.2016 14:00
  • Iskra Szydłowo 2-1 Kotwica Kórnik 10.09.2016 12:00
  • FOGO Luboń 0-4 Tarnovia Tarnowo Podgórne 07.09.2016 17:00
  • Lubuszanin Trzcianka 5-1 GLKS Wysoka 09.09.2016 17:00
  • 7
  • Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-1 Lechia Kostrzyn 17.09.2016 16:00
  • Kotwica Kórnik 3-1 FOGO Luboń 17.09.2016 16:00
  • Pogoń Łobżenica 0-4 Iskra Szydłowo 18.09.2016 16:00
  • Nielba Wągrowiec 5-1 Zieloni Lubosz 17.09.2016 15:00
  • Lubuszanin Trzcianka 3-1 GKS Dopiewo 17.09.2016 16:00
  • Sparta Oborniki 0-2 Grom Plewiska 17.09.2016 16:00
  • Warta Międzychód 2-2 Huragan Pobiedziska 17.09.2016 16:00
  • GLKS Wysoka 3-1 Unia Swarzędz 18.09.2016 15:00
  • 8
  • Lechia Kostrzyn 1-0 Huragan Pobiedziska 24.09.2016 16:00
  • Grom Plewiska 1-0 Warta Międzychód 24.09.2016 16:00
  • GLKS Wysoka 1-3 Sparta Oborniki 25.09.2016 15:00
  • GKS Dopiewo 0-1 Unia Swarzędz 25.09.2016 14.00
  • Zieloni Lubosz 1-1 Lubuszanin Trzcianka 25.09.2016 14.00
  • Iskra Szydłowo 2-2 Nielba Wągrowiec 24.09.2016 15:00
  • FOGO Luboń 3-2 Pogoń Łobżenica 24.09.2016 12:00
  • Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-1 Kotwica Kórnik 24.09.2016 16:00
  • 9
  • Kotwica Kórnik 3-1 Lechia Kostrzyn 01.10.2016 16:00
  • Pogoń Łobżenica 0-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 01.10.2016 15:00
  • Nielba Wągrowiec 3-0 FOGO Luboń 01.10.2016 15:00
  • Lubuszanin Trzcianka 2-2 Iskra Szydłowo 01.10.2016 16:00
  • Zieloni Lubosz 1-2 Unia Swarzędz 02.10.2016 14:00
  • Sparta Oborniki 3-0 GKS Dopiewo 01.10.2016 16:00
  • Warta Międzychód 3-2 GLKS Wysoka 01.10.2016 12:00
  • Huragan Pobiedziska 0-4 Grom Plewiska 01.10.2016 16:00
  • 10
  • Lechia Kostrzyn 3-3 Grom Plewiska 08.10.2016 15:00
  • GLKS Wysoka 2-1 Huragan Pobiedziska 09.10.2016 14:00
  • GKS Dopiewo 1-3 Warta Międzychód 09.10.2016 14:00
  • Zieloni Lubosz 1-1 Sparta Oborniki 09.10.2016 14:00
  • Iskra Szydłowo 1-3 Unia Swarzędz 08.10.2016 15:00
  • FOGO Luboń 0-4 Lubuszanin Trzcianka 08.10.2016 12:00
  • Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-1 Nielba Wągrowiec 08.10.2016 15:00
  • Kotwica Kórnik 3-2 Pogoń Łobżenica 08.10.2016 15:00
  • 11
  • Pogoń Łobżenica 2-1 Lechia Kostrzyn 15.10.2016 15:00
  • Nielba Wągrowiec 3-1 Kotwica Kórnik 15.10.2016 15:00
  • Lubuszanin Trzcianka 5-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 15.10.2016 15:00
  • FOGO Luboń 2-2 Unia Swarzędz 15.10.2016 12:00
  • Sparta Oborniki 1-0 Iskra Szydłowo 15.10.2016 15:00
  • Warta Międzychód 3-0 Zieloni Lubosz 15.10.2016 15:00
  • Huragan Pobiedziska 1-0 GKS Dopiewo 15.10.2016 15:00
  • Grom Plewiska 2-0 GLKS Wysoka 15.10.2016 15:00
  • 12
  • Lechia Kostrzyn 1-3 GLKS Wysoka 22.10.2016 14:00
  • GKS Dopiewo 1-1 Grom Plewiska 23.10.2016 14:00
  • Zieloni Lubosz 2-2 Huragan Pobiedziska 23.10.2016 14:00
  • Iskra Szydłowo 0-3 Warta Międzychód 22.10.2016 15:00
  • FOGO Luboń 0-1 Sparta Oborniki 22.10.2016 12:00
  • Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-0 Unia Swarzędz 22.10.2016 14:00
  • Kotwica Kórnik 2-2 Lubuszanin Trzcianka 22.10.2016 15:00
  • Pogoń Łobżenica 2-3 Nielba Wągrowiec 22.10.2016 15:00
  • 13
  • Nielba Wągrowiec 2-1 Lechia Kostrzyn 29.10.2016 14:00
  • Lubuszanin Trzcianka 6-0 Pogoń Łobżenica 29.10.2016 15:00
  • Kotwica Kórnik 1-1 Unia Swarzędz 29.10.2016 15:00
  • Sparta Oborniki 0-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 29.10.2016 14:00
  • Warta Międzychód 6-1 FOGO Luboń 29.10.2016 14:00
  • Huragan Pobiedziska 0-5 Iskra Szydłowo 29.10.2016 15:00
  • Grom Plewiska 5-1 Zieloni Lubosz 29.10.2016 15:00
  • GLKS Wysoka 0-2 GKS Dopiewo 30.10.2016 13:00
  • 14
  • Lechia Kostrzyn 0-2 GKS Dopiewo 05.11.2016 13:00
  • Zieloni Lubosz 0-3 GLKS Wysoka 06.11.2016 14:00
  • Iskra Szydłowo 4-3 Grom Plewiska 05.11.2016 14:00
  • FOGO Luboń 0-4 Huragan Pobiedziska 05.11.2016 12:00
  • Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-2 Warta Międzychód 05.11.2016 13:00
  • Kotwica Kórnik 2-1 Sparta Oborniki 05.11.2016 14:00
  • Pogoń Łobżenica 1-0 Unia Swarzędz 06.11.2016 14:00
  • Nielba Wągrowiec 2-2 Lubuszanin Trzcianka 05.11.2016 14:00
  • 15
  • Lubuszanin Trzcianka 5-0 Lechia Kostrzyn 11.11.2016 11:00
  • Nielba Wągrowiec 5-0 Unia Swarzędz 11.11.2016 11:00
  • Sparta Oborniki 5-2 Pogoń Łobżenica 11.11.2016 11:00
  • Warta Międzychód 1-4 Kotwica Kórnik 11.11.2016 11:00
  • Huragan Pobiedziska 0-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 11.11.2016 11:00
  • Grom Plewiska 6-1 FOGO Luboń 11.11.2016 11:00
  • GLKS Wysoka 1-0 Iskra Szydłowo 11.11.2016 11:00
  • GKS Dopiewo 3-1 Zieloni Lubosz 11.11.2016 11:00
  • 16
  • Lechia Kostrzyn 1-1 Zieloni Lubosz 13.11.2016 13:30
  • GKS Dopiewo 0-2 Iskra Szydłowo 13.11.2016 13:30
  • GLKS Wysoka 3-0 FOGO Luboń 13.11.2016 13:30
  • Grom Plewiska 0-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 13.11.2016 13:30
  • Huragan Pobiedziska 1-1 Kotwica Kórnik 13.11.2016 13:30
  • Warta Międzychód 2-2 Pogoń Łobżenica 13.11.2016 13:30
  • Sparta Oborniki 2-3 Nielba Wągrowiec 13.11.2016 13:30
  • Unia Swarzędz 1-2 Lubuszanin Trzcianka 13.11.2016 13:30
  • 17
  • FOGO Luboń 1-5 GKS Dopiewo 18.03.2017 14:00
  • Unia Swarzędz 6-2 Lechia Kostrzyn 18.03.2017 14:00
  • Lubuszanin Trzcianka 2-0 Sparta Oborniki 18.03.2017 11:00
  • Nielba Wągrowiec 2-0 Warta Międzychód 18.03.2017 14:00
  • Pogoń Łobżenica 0-0 Huragan Pobiedziska 19.03.2017 14:00
  • Kotwica Kórnik 1-1 Grom Plewiska 18.03.2017 14:00
  • Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-0 GLKS Wysoka 18.03.2017 15:00
  • Iskra Szydłowo 1-2 Zieloni Lubosz 18.03.2017 15:00
  • 18
  • Lechia Kostrzyn 0-2 Iskra Szydłowo 25.03.2017 15:00
  • Zieloni Lubosz 11-1 FOGO Luboń 26.03.2017 14:00
  • GKS Dopiewo 3-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 25.03.2017 16:00
  • GLKS Wysoka 3-1 Kotwica Kórnik 26.03.2017 14:00
  • Grom Plewiska 4-0 Pogoń Łobżenica 25.03.2017 16:00
  • Huragan Pobiedziska 4-0 Nielba Wągrowiec 26.03.2017 15:00
  • Warta Międzychód 2-1 Lubuszanin Trzcianka 25.03.2017 16:00
  • Unia Swarzędz 3-2 Sparta Oborniki 25.03.207 14:00
  • 19
  • Sparta Oborniki 3-1 Lechia Kostrzyn 01.04.2017 15:00
  • Unia Swarzędz 2-2 Warta Międzychód 01.04.2017 16:00
  • Lubuszanin Trzcianka 4-0 Huragan Pobiedziska 01.04.2017 16:00
  • Nielba Wągrowiec 3-2 Grom Plewiska 01.04.2017 15:00
  • Pogoń Łobżenica 2-1 GLKS Wysoka 02.04.2017 15:00
  • Kotwica Kórnik 0-2 GKS Dopiewo 01.04.2017 14:00
  • Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-0 Zieloni Lubosz 01.04.2017 15:00
  • FOGO Luboń 0-9 Iskra Szydłowo 01.04.2017 16:00
  • 20
  • Lechia Kostrzyn 5-2 FOGO Luboń 08.04.2017 16:00
  • Iskra Szydłowo 0-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 08.04.2017 15:00
  • Zieloni Lubosz 0-0 Kotwica Kórnik 09.04.2017 14:00
  • GKS Dopiewo 0-1 Pogoń Łobżenica 08.04.2017 17:00
  • GLKS Wysoka 3-2 Nielba Wągrowiec 09.04.2017 15:00
  • Grom Plewiska 0-2 Lubuszanin Trzcianka 08.04.2017 16:00
  • Unia Swarzędz 3-0 Huragan Pobiedziska 08.04.2017 16:00
  • Warta Międzychód 2-0 Sparta Oborniki 08.04.2017 17:00
  • 21
  • Warta Międzychód 5-1 Lechia Kostrzyn 15.04.2017 17:00
  • Sparta Oborniki 0-1 Huragan Pobiedziska 15.04.2017 15:00
  • Unia Swarzędz 2-0 Grom Plewiska 15.04.2017 14:00
  • GLKS Wysoka 1-1 Lubuszanin Trzcianka 15.04.2017 13:00
  • Nielba Wągrowiec 2-0 GKS Dopiewo 15.04.2017 15:00
  • Pogoń Łobżenica 0-0 Zieloni Lubosz 15.04.2017 15:00
  • Kotwica Kórnik 2-2 Iskra Szydłowo 15.04.2017 16:00
  • Tarnovia Tarnowo Podgórne 11-1 FOGO Luboń 15.04.2017 16:00
  • 22
  • Lechia Kostrzyn 0-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 22.04.2017 16:00
  • FOGO Luboń 3-10 Kotwica Kórnik 22.04.2017 16:00
  • Iskra Szydłowo 4-0 Pogoń Łobżenica 22.04.2017 15:00
  • Zieloni Lubosz 0-1 Nielba Wągrowiec 23.04.2017 14:00
  • GKS Dopiewo 2-2 Lubuszanin Trzcianka 22.04.2017 17:00
  • Unia Swarzędz 5-1 GLKS Wysoka 22.04.2017 16:00
  • Grom Plewiska 0-3 Sparta Oborniki 22.04.2017 17:00
  • Huragan Pobiedziska 1-4 Warta Międzychód 23.04.2017 15:00
  • 23
  • Huragan Pobiedziska 3-0 Lechia Kostrzyn 30.04.2017 15:00
  • Warta Międzychód 4-1 Grom Plewiska 29.04.2017 17:00
  • Sparta Oborniki 5-1 GLKS Wysoka 29.04.2017 15:00
  • Unia Swarzędz 5-2 GKS Dopiewo 29.04.2017 14:00
  • Lubuszanin Trzcianka 1-2 Zieloni Lubosz 29.04.2017 16:00
  • Nielba Wągrowiec 1-1 Iskra Szydłowo 29.04.2017 15:00
  • Pogoń Łobżenica 11-0 FOGO Luboń 30.04.2017 16:00
  • Kotwica Kórnik 1-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 29.04.2017 16:00
  • 24
  • Lechia Kostrzyn 0-1 Kotwica Kórnik 03.05.2017 14:00
  • Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-1 Pogoń Łobżenica 03.05.2017 16:00
  • FOGO Luboń 0-3 Nielba Wągrowiec 03.05.2017 16:00
  • Iskra Szydłowo 0-2 Lubuszanin Trzcianka 03.05.2017 11:00
  • Unia Swarzędz 4-1 Zieloni Lubosz 03.05.2017 16:00
  • GKS Dopiewo 0-3 Sparta Oborniki 03.05.2017 14:00
  • GLKS Wysoka -:- Warta Międzychód 10.05.2017 17:30
  • Grom Plewiska 7-1 Huragan Pobiedziska 03.05.2017 11:00
  • 25
  • Grom Plewiska 4-3 Lechia Kostrzyn 06.05.2017 17:00
  • Huragan Pobiedziska 0-1 GLKS Wysoka 07.05.2017 15:00
  • Warta Międzychód 3-1 GKS Dopiewo 06.05.2017 17:00
  • Sparta Oborniki 1-3 Zieloni Lubosz 06.05.2017 15:00
  • Unia Swarzędz 1-0 Iskra Szydłowo 06.05.2017 16:00
  • Lubuszanin Trzcianka 16-0 FOGO Luboń 06.05.2017 16:00
  • Nielba Wągrowiec 1-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 06.05.2017 15:00
  • Pogoń Łobżenica 0-1 Kotwica Kórnik 07.05.2017 17:00
  • 26
  • Lechia Kostrzyn 2-2 Pogoń Łobżenica 13.05.2017 16:00
  • Kotwica Kórnik 3-1 Nielba Wągrowiec 13.05.2017 16:00
  • Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-3 Lubuszanin Trzcianka 13.05.2017 16:00
  • Unia Swarzędz 14-0 FOGO Luboń 11.05.2017 18:00
  • Iskra Szydłowo 3-2 Sparta Oborniki 13.05.2017 15:00
  • Zieloni Lubosz 0-3 Warta Międzychód 14.05.2017 14:00
  • GKS Dopiewo 1-0 Huragan Pobiedziska 13.05.2017 17:00
  • GLKS Wysoka 0-0 Grom Plewiska 14.05.2017 15:00
  • 27
  • GLKS Wysoka 6-3 Lechia Kostrzyn 21.05.2017 15:00
  • Grom Plewiska 3-1 GKS Dopiewo 20.05.2017 17:00
  • Huragan Pobiedziska 0-0 Zieloni Lubosz 21.05.2017 15:00
  • Warta Międzychód 1-2 Iskra Szydłowo 20.05.2017 17:00
  • Sparta Oborniki 17-0 FOGO Luboń 20.05.2017 15:00
  • Unia Swarzędz 1-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 20.05.2017 16:00
  • Lubuszanin Trzcianka 8-0 Kotwica Kórnik 20.05.2017 16:00
  • Nielba Wągrowiec 0-0 Pogoń Łobżenica 20.05.2017 15:00
  • 28
  • Lechia Kostrzyn 3-4 Nielba Wągrowiec 27.05.2017 16:00
  • Pogoń Łobżenica 1-2 Lubuszanin Trzcianka 28.05.2017 17:00
  • Unia Swarzędz 3-1 Kotwica Kórnik 27.05.2017 16:00
  • Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-2 Sparta Oborniki 27.05.2017 16:00
  • FOGO Luboń 0-11 Warta Międzychód 27.05.2017 16:00
  • Iskra Szydłowo 4-4 Huragan Pobiedziska 27.05.2017 15:00
  • Zieloni Lubosz 0-0 Grom Plewiska 28.05.2017 14:00
  • GKS Dopiewo 1-1 GLKS Wysoka 27.05.2017 17:00
  • 29
  • GKS Dopiewo 1-0 Lechia Kostrzyn 31.05.2017 17:30
  • GLKS Wysoka 2-0 Zieloni Lubosz 31.05.2017 17:00
  • Grom Plewiska 2-3 Iskra Szydłowo 31.05.2017 17:00
  • Huragan Pobiedziska 8-0 FOGO Luboń 31.05.2017 17:00
  • Warta Międzychód 2-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 31.05.2017 17:00
  • Sparta Oborniki 1-1 Kotwica Kórnik 31.05.2017 17:00
  • Unia Swarzędz 0-4 Pogoń Łobżenica 31.05.2017 17:00
  • Lubuszanin Trzcianka 2-2 Nielba Wągrowiec 31.05.2017 17:00
  • 30
  • Lechia Kostrzyn -:- Lubuszanin Trzcianka 03.06.2017 16:00
  • Unia Swarzędz -:- Nielba Wągrowiec 03.06.2017 16:00
  • Pogoń Łobżenica -:- Sparta Oborniki 03.06.2017 16:00
  • Kotwica Kórnik -:- Warta Międzychód 03.06.2017 16:00
  • Tarnovia Tarnowo Podgórne -:- Huragan Pobiedziska 03.06.2017 16:00
  • FOGO Luboń -:- Grom Plewiska 03.06.2017 16:00
  • Iskra Szydłowo -:- GLKS Wysoka 03.06.2017 16:00
  • Zieloni Lubosz -:- GKS Dopiewo 03.06.2017 16:00

POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI

NAJBLIŻSZE SPOTKANIE

Zieloni Lubosz
- : -
GKS Dopiewo

03.06.2017, godz. 16:00

KADRA ZESPOŁU

OSTATNIE SPOTKANIE

GKS DopiewoLechia Kostrzyn

GKS Dopiewo
1 - 0
Lechia Kostrzyn

31.05.2017, godz. 17:30

WYNIKI OSTATNIEJ KOLEJKI

  • GLKS Wysoka 2-0 Zieloni Lubosz
    Środa, 31.05.2017, 17:00
  • Grom Plewiska 2-3 Iskra Szydłowo
    Środa, 31.05.2017, 17:00
  • Huragan Pobiedziska 8-0 FOGO Luboń
    Środa, 31.05.2017, 17:00
  • Warta Międzychód 2-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne
    Środa, 31.05.2017, 17:00
  • Sparta Oborniki 1-1 Kotwica Kórnik
    Środa, 31.05.2017, 17:00
  • Unia Swarzędz 0-4 Pogoń Łobżenica
    Środa, 31.05.2017, 17:00
  • Lubuszanin Trzcianka 2-2 Nielba Wągrowiec
    Środa, 31.05.2017, 17:00
  • GKS Dopiewo 1-0 Lechia Kostrzyn
    Środa, 31.05.2017, 17:30

Sponsorzy strategiczni:

Sponsorzy:

Partnerzy medialni:

Partner techniczny:

Partner medyczny:

Partner marketingowy:

GKSDopiewo.pl - wszystkie prawa zastrzeżone (c) 2010-2017