GKS Dopiewo :: oficjalna strona klubu

TERMINARZ

  • 1
  • Wełna Skoki 2-1 GKS Dopiewo 05.08.2017 17:00
  • Warta Międzychód 4-0 GLKS Wysoka 06.08.2017 17:00
  • Huragan Pobiedziska 1-8 Grom Plewiska 06.08.2017 15:00
  • Orły Pniewy 3-0 Unia Swarzędz 05.08.2017 11:00
  • Pogoń Łobżenica 1-2 Iskra Szydłowo 06.08.2017 16:00
  • Kotwica Kórnik 0-3 Mieszko Gniezno 05.08.2017 16:00
  • Tarnovia Tarnowo Podgórne 4-0 Lubuszanin Trzcianka 05.08.2017 16:00
  • Nielba Wągrowiec 2-0 Sparta Oborniki 05.08.2017 15:00
  • 2
  • GKS Dopiewo 0-4 Sparta Oborniki 12.08.2017 17:00
  • Lubuszanin Trzcianka 4-0 Nielba Wągrowiec 12.08.2017 17:00
  • Kotwica Kórnik -:- Tarnovia Tarnowo Podgórne 12.08.2017 16:00
  • Iskra Szydłowo 3-5 Mieszko Gniezno 12.08.2017 15:00
  • Pogoń Łobżenica 1-4 Unia Swarzędz 12.08.2017 17:00
  • Grom Plewiska -:- Orły Pniewy 12.08.2017 16:00
  • GLKS Wysoka 0-0 Huragan Pobiedziska 12.08.2017 17:00
  • Wełna Skoki 0-3 Warta Międzychód 12.08.2017 17:00
  • 3
  • Warta Międzychód 2-0 GKS Dopiewo 15.08.2017 17:00
  • Huragan Pobiedziska 1-1 Wełna Skoki 15.08.2017 15:00
  • Orły Pniewy 2-2 GLKS Wysoka 15.08.2017 16:00
  • Pogoń Łobżenica 0-0 Grom Plewiska 15.08.2017 16:00
  • Mieszko Gniezno 3-0 Unia Swarzędz 15.08.2017 17:00
  • Tarnovia Tarnowo Podgórne 4-2 Iskra Szydłowo 15.08.2017 16:00
  • Nielba Wągrowiec 2-2 Kotwica Kórnik 15.08.2017 15:00
  • Lubuszanin Trzcianka 0-0 Sparta Oborniki 15.08.2017 17:00
  • 4
  • GKS Dopiewo 0-4 Lubuszanin Trzcianka 19.08.2017 17:00
  • Kotwica Kórnik 3-1 Sparta Oborniki 19.08.2017 16:00
  • Iskra Szydłowo 2-5 Nielba Wągrowiec 19.08.2017 15:00
  • Tarnovia Tarnowo Podgórne 0-1 Unia Swarzędz 19.08.2017 13:00
  • Grom Plewiska 2-3 Mieszko Gniezno 19.08.2017 16:00
  • GLKS Wysoka 0-1 Pogoń Łobżenica 20.08.2017 16:00
  • Wełna Skoki -:- Orły Pniewy 19.08.2017 17:00
  • Warta Międzychód 3-1 Huragan Pobiedziska 19.08.2017 17:00
  • 5
  • Huragan Pobiedziska 1-6 GKS Dopiewo 27.08.2017 15:00
  • Orły Pniewy 2-2 Warta Międzychód 27.08.2017 16:00
  • Pogoń Łobżenica 1-7 Wełna Skoki 27.08.2017 16:00
  • Mieszko Gniezno 5-0 GLKS Wysoka 26.08.2017 17:00
  • Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-1 Grom Plewiska 26.08.2017 16:00
  • Nielba Wągrowiec 1-2 Unia Swarzędz 26.08.2017 16:00
  • Iskra Szydłowo 7-0 Sparta Oborniki 26.08.2017 15:00
  • Lubuszanin Trzcianka 1-2 Kotwica Kórnik 26.08.2017 17:00
  • 6
  • GKS Dopiewo 0-1 Kotwica Kórnik 02.09.2017 16:00
  • Iskra Szydłowo 3-0 Lubuszanin Trzcianka 02.09.2017 15:00
  • Unia Swarzędz 2-0 Sparta Oborniki 02.09.2017 14:00
  • Nielba Wągrowiec 2-3 Grom Plewiska 02.09.2017 15:00
  • GLKS Wysoka 2-3 Tarnovia Tarnowo Podgórne 03.09.2017 15:00
  • Wełna Skoki 1-4 Mieszko Gniezno 02.09.2017 16:00
  • Warta Międzychód 6-0 Pogoń Łobżenica 02.09.2017 16:00
  • Huragan Pobiedziska 2-1 Orły Pniewy 03.09.2017 15:00
  • 7
  • Orły Pniewy 2-0 GKS Dopiewo 09.09.2017 16:00
  • Pogoń Łobżenica 0-2 Huragan Pobiedziska 10.09.2017 16:00
  • Mieszko Gniezno 7-0 Warta Międzychód 09.09.2017 17:00
  • Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-0 Wełna Skoki 09.09.2017 16:00
  • Nielba Wągrowiec 2-1 GLKS Wysoka 09.09.2017 16:00
  • Grom Plewiska 1-1 Sparta Oborniki 09.09.2017 17:00
  • Lubuszanin Trzcianka 5-0 Unia Swarzędz 09.09.2017 16:00
  • Kotwica Kórnik 2-2 Iskra Szydłowo 10.09.2017 12:00
  • 8
  • GKS Dopiewo 3-3 Iskra Szydłowo 16.09.2017 16:00
  • Unia Swarzędz 2-1 Kotwica Kórnik 16.09.2017 14:00
  • Grom Plewiska 0-0 Lubuszanin Trzcianka 16.09.2017 17:00
  • GLKS Wysoka 1-0 Sparta Oborniki 17.09.2017 15:00
  • Wełna Skoki 1-4 Nielba Wągrowiec 16.09.2017 16:00
  • Warta Międzychód 1-3 Tarnovia Tarnowo Podgórne 16.09.2017 16:00
  • Huragan Pobiedziska 1-3 Mieszko Gniezno 17.09.2017 15:00
  • Orły Pniewy 3-1 Pogoń Łobżenica 16.09.2017 16:00
  • 9
  • Pogoń Łobżenica 0-5 GKS Dopiewo 24.09.2017 15:00
  • Mieszko Gniezno -:- Orły Pniewy 23.09.2017 17:00
  • Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-2 Huragan Pobiedziska 23.09.2017 16:00
  • Nielba Wągrowiec 0-5 Warta Międzychód 23.09.2017 16:00
  • Wełna Skoki 3-1 Sparta Oborniki 23.09.2017 16:00
  • Lubuszanin Trzcianka 3-1 GLKS Wysoka 23.09.2017 16:00
  • Kotwica Kórnik 3-4 Grom Plewiska 23.09.2017 16:00
  • Iskra Szydłowo 2-0 Unia Swarzędz 23.09.2017 15:00
  • 10
  • GKS Dopiewo 1-1 Unia Swarzędz 30.09.2017 16:00
  • Grom Plewiska 3-0 Iskra Szydłowo 30.09.2017 16:00
  • GLKS Wysoka 1-1 Kotwica Kórnik 01.10.2017 15:00
  • Wełna Skoki 3-2 Lubuszanin Trzcianka 30.09.2017 16:00
  • Warta Międzychód 3-2 Sparta Oborniki 30.09.2017 16:00
  • Huragan Pobiedziska 1-0 Nielba Wągrowiec 01.10.2017 15:00
  • Orły Pniewy 1-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 30.09.2017 15:00
  • Pogoń Łobżenica 0-2 Mieszko Gniezno 01.10.2017 15:00
  • 11
  • Mieszko Gniezno 8-1 GKS Dopiewo 07.10.2017 16:00
  • Tarnovia Tarnowo Podgórne 6-0 Pogoń Łobżenica 07.10.2017 14:00
  • Nielba Wągrowiec 5-0 Orły Pniewy 07.10.2017 15:00
  • Huragan Pobiedziska 1-2 Sparta Oborniki 08.10.2017 15:00
  • Lubuszanin Trzcianka 2-4 Warta Międzychód 07.10.2017 15:00
  • Kotwica Kórnik 4-2 Wełna Skoki 07.10.2017 16:00
  • Iskra Szydłowo 3-3 GLKS Wysoka 07.10.2017 15:00
  • Unia Swarzędz 4-0 Grom Plewiska 07.10.2017 14:00
  • 12
  • GKS Dopiewo 1-2 Grom Plewiska 14.10.2017 15:00
  • GLKS Wysoka 0-5 Unia Swarzędz 15.10.2017 14:00
  • Wełna Skoki 4-4 Iskra Szydłowo 15.10.2017 15:00
  • Warta Międzychód 2-3 Kotwica Kórnik 14.10.2017 15:00
  • Huragan Pobiedziska 0-5 Lubuszanin Trzcianka 15.10.2017 15:00
  • Orły Pniewy 1-4 Sparta Oborniki 14.10.2017 15:00
  • Pogoń Łobżenica 1-2 Nielba Wągrowiec 15.10.2017 15:00
  • Mieszko Gniezno 3-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 14.10.2017 15:00
  • 13
  • Tarnovia Tarnowo Podgórne 4-1 GKS Dopiewo 21.10.2017 13:00
  • Nielba Wągrowiec 0-2 Mieszko Gniezno 21.10.2017 15:00
  • Sparta Oborniki 2-0 Pogoń Łobżenica 21.10.2017 13:00
  • Lubuszanin Trzcianka 2-0 Orły Pniewy 21.10.2017 15:00
  • Kotwica Kórnik 1-0 Huragan Pobiedziska 21.10.2017 15:00
  • Iskra Szydłowo 0-1 Warta Międzychód 21.10.2017 15:00
  • Unia Swarzędz 4-0 Wełna Skoki 21.10.2017 14:00
  • Grom Plewiska 1-1 GLKS Wysoka 21.10.2017 15:00
  • 14
  • GKS Dopiewo 2-0 GLKS Wysoka 28.10.2017 15:00
  • Wełna Skoki 1-0 Grom Plewiska 29.10.2017 14:00
  • Warta Międzychód 0-2 Unia Swarzędz 28.10.2017 14:00
  • Huragan Pobiedziska -:- Iskra Szydłowo 29.10.2017 14:00
  • Orły Pniewy 1-2 Kotwica Kórnik 28.10.2017 15:00
  • Pogoń Łobżenica -:- Lubuszanin Trzcianka 29.10.2017 14:00
  • Mieszko Gniezno 4-0 Sparta Oborniki 28.10.2017 15:00
  • Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-4 Nielba Wągrowiec 28.10.2017 13:00
  • 15
  • Nielba Wągrowiec 1-1 GKS Dopiewo 04.11.2017 13:00
  • Sparta Oborniki 4-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 04.11.2017 11:00
  • Lubuszanin Trzcianka 1-4 Mieszko Gniezno 04.11.2017 14:00
  • Kotwica Kórnik 2-1 Pogoń Łobżenica 04.11.2017 12:00
  • Iskra Szydłowo 5-0 Orły Pniewy 04.11.2017 13:00
  • Unia Swarzędz 2-0 Huragan Pobiedziska 04.11.2017 13:00
  • Grom Plewiska 1-3 Warta Międzychód 04.11.2017 14:00
  • GLKS Wysoka 0-1 Wełna Skoki 05.11.2017 13:00
  • 16
  • Mieszko Gniezno 2-0 Kotwica Kórnik 11.11.2017 13:30
  • GKS Dopiewo 3-1 Wełna Skoki 11.11.2017 13:30
  • GLKS Wysoka -:- Warta Międzychód 12.11.2017 13:00
  • Grom Plewiska 1-2 Huragan Pobiedziska 11.11.2017 13:00
  • Unia Swarzędz 4-0 Orły Pniewy 11.11.2017 13:00
  • Iskra Szydłowo 4-1 Pogoń Łobżenica 11.11.2017 13:00
  • Lubuszanin Trzcianka -:- Tarnovia Tarnowo Podgórne 11.11.2017 13:00
  • Sparta Oborniki -:- Nielba Wągrowiec 12.11.2017 13:00
  • 17
  • Unia Swarzędz -:- Pogoń Łobżenica 18.11.2017 13:00
  • Sparta Oborniki -:- GKS Dopiewo 18.11.2017 11:00
  • Nielba Wągrowiec -:- Lubuszanin Trzcianka 18.11.2017 13:00
  • Tarnovia Tarnowo Podgórne -:- Kotwica Kórnik 18.11.2017 12:00
  • Mieszko Gniezno -:- Iskra Szydłowo 18.11.2017 13:30
  • Orły Pniewy -:- Grom Plewiska 18.11.2017 13:30
  • Huragan Pobiedziska -:- GLKS Wysoka 19.11.2017 13:00
  • Warta Międzychód -:- Wełna Skoki 18.11.2017 13:00

POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI

NAJBLIŻSZE SPOTKANIE

Sparta Oborniki
- : -
GKS Dopiewo

18.11.2017, godz. 11:00

KADRA ZESPOŁU

OSTATNIE SPOTKANIE

GKS DopiewoWełna Skoki

GKS Dopiewo
3 - 1
Wełna Skoki

11.11.2017, godz. 13:30

WYNIKI OSTATNIEJ KOLEJKI

  • Grom Plewiska 1-2 Huragan Pobiedziska
    Sobota, 11.11.2017, 13:00
  • Unia Swarzędz 4-0 Orły
    Sobota, 11.11.2017, 13:00
  • Iskra Szydłowo 4-1 Pogoń Łobżenica
    Sobota, 11.11.2017, 13:00
  • Lubuszanin Trzcianka -:- Tarnovia Tarnowo Podgórne
    Sobota, 11.11.2017, 13:00
  • Mieszko 2-0 Kotwica Kórnik
    Sobota, 11.11.2017, 13:30
  • GKS Dopiewo 3-1 Wełna
    Sobota, 11.11.2017, 13:30
  • GLKS Wysoka -:- Warta Międzychód
    Niedziela, 12.11.2017, 13:00
  • Sparta Oborniki -:- Nielba Wągrowiec
    Niedziela, 12.11.2017, 13:00

Sponsorzy strategiczni:

Sponsorzy:

Partnerzy medialni:

Partner techniczny:

Partner medyczny:

Partner marketingowy:

GKSDopiewo.pl - wszystkie prawa zastrzeżone (c) 2010-2017